SPAMownik

Jeżeli masz mi coś do powiedzenia, a nie chcesz zaśmiecać bloga możesz napisać to tutaj :)

139 komentarzy:

 1. Sue White była mała nie wiedziała kim jest, ani jaką tajemnicę ma jej rodzina. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi. Nim skończyła w życiu okres dziecięcy przeszłość zapukała do drzwi. W jednej chwili straciła praktycznie wszystko. Wybuchł bunt, a istoty które istniały w opowieściach zaczęły kroczyć ulicami. Była najbardziej poszukiwaną osobą na całym kontynencie, a mimo upływu czasu nadal miała jeden cel. Pogrzebała w sobie wszystko co wyjątkowe i idee, które wpoiła jej rodzina. Jednak po upływie czasu los wreszcie się uśmiechnął i wszystko miało się zmienić.
  http://panstwo-smierci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :)
  Prosiłaś, żeby informować, to informuję :D
  Nowy rozdział na: http://do-not-trust-him.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze wolałam bym nie informować (bo porostu zapomnę ), porostu obserwuj dobrze ?
  Ale rozdział sie pojawił wiec zapraszam :D
  Zakochani-Huncwoci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. http://levicorpus.forumpolish.com/

  Zapraszamy na Forum PBF w czasach Huncwotów. Kochasz pisać? Kochasz świat Harry'ego Pottera? Baw się z nami i twórz magiczny świat. PBF-y to gra fabularna, opowiadania pisane na role za pomocą forum. Odwiedź nas, doskonal swój warsztat, baw się, poznaj wspaniałych ludzi i znajdź nowych czytelników!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, zapraszam na nowy rozdział na moim blogu :)
  http://hogwart-za-czasow-huncwotow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Katharina wyjechała z rodzinnej Austrii, aby studiować turystykę w Nowym Jorku. Wiodła życie beztroskiej studentki i instruktorki fitness, mieszkała z trójką znajomych. Sielanka trwałaby dalej, ale dwór upomniał się o nią, jednocześnie spełniając jej marzenia wystąpienia w tanecznym show. Niestety zmuszona zostaje wyjawić swój największy sekret.
  Katharina Dorfmeister jest nimfą.

  Aura Nimfy

  OdpowiedzUsuń
 7. Biblioteczka czytelnicza powstała z myślą o wszystkich Twórcach opowiadań, pamiętników itp. Świat blogosfery jest ogromny. Zakładając bloga, myślimy, że jesteśmy jednymi z nielicznych do czasu, aż zdamy sobie sprawę, iż są nas „tysiące, a nawet setki”. Biblioteczka jest miejscem, gdzie bez zbędnych stresów można się zareklamować i zachęcić innych, aby zajrzeli na naszego bloga. Biblioteczka nie krytykuje, nie wyraża opinii na temat treści. Jest gruntem neutralnym, tutaj ogłaszać się mogą wszyscy. Dlatego też zachęcam, by zajrzeć, zapoznać się i oswoić z nowo powstałym miejscem, a kiedy to zechcesz zareklamować swoją "pociechę" - zrób to! Decyzja należy do Ciebie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Liana ma szesnaście lat.

  Żyje w Rohanie, kraju, który powoli podnosi się po Wojnie o Pierścień.
  Na pozór szczęśliwa, ale wewnątrz toczy wojnę, której wynik zadecyduje o jej ostatecznej osobowości. Jednak pewnego dnia stanie przed obowiązkiem, który będzie musiała wypełnić. Z pomocą przyjdzie jej ogień.
  Czy w obliczu straty znajdzie sens życia?
  Czy odkryje rodzinny sekret, którego piętno ją prześladuje?
  W wyprawie do Angmaru będzie mogła liczyć na pomoc tego, który nie jest tym, za kogo się podaje.

  * * *

  Zapraszam na VI rozdział mojego blogusia. Akcja się rozkręca. Nie możesz tego przegapić!

  ,,Stworzenie pełne mroku,
  Rozjaśni nocy blask,
  Tysiące czarnych kopyt,
  Rozdepcze rajski kraj.
  Walcząca sama z sobą,
  Położy wszystkiemu kres,
  Kuszona przez demony,
  Co w cieniu kryją się,
  Nosząca ognia znamię,
  Rozstrzygnie wszystko co złe.''

  http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Normalne życie.
  Normalne problemy.
  Miłość, przyjaźń,
  namiętność, seks,
  brutalność, niechęć,
  przyjemność, strach,
  pomoc.
  To tylko pojedyncze słowa, które opisują życie Claudii. Kim ona jest? A może lepiej zapytać kim nie jest? Z pozoru wiedzie normalne życie, które opiera się na adrenalinie. Czy pozwoli powrócić przeszłości ze zdwojoną siłą? Pokaże swoje prawdziwe oblicze?
  http://kruche-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam :3
  http://moony-padfoot.blogspot.com/
  Blog jest u Huncwotach, ale w podwójnej dawce :3 Zresztą sama się przekonaj :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Dawno, dawno temu żyła sobie królewna o włosach jak heban i skórze jak płatki śniegu…

  W latach dzieciństwa z pewnością poznałeś królewnę Śnieżkę. Może masz ochotę powrócić do tego świata magii i miłosnych uniesień, a może jesteś ciekaw, jak potoczyłaby się historia, w której Śnieżka jest rozkapryszoną naiwniaczką, zła królowa boi się spojrzeć w lustro, a krasnoludki wcale nie śpiewają wesołych piosenek? Jeśli tak, serdecznie zapraszam na mojego bloga z baśniami dla trochę starszych czytelników!

  www.basniowa-pozytywka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na nowy rozdział :) http://czarna-aureola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Hey :D
  Chciałabym powiedzieć, że zostałaś nominowana do Liebster Blog Awards. Więcej informacji: [http://kickinit-mojeopowiadanie.blogspot.com/]. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie mamy nic do straszenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 15. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 16. Nominowałam cię do LBA! Więcej na moim blogu:
  http://huncwoci-hogwart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Harry Potter nie żyje, a Lord Voldemort święci triumfy. Jego podwładni gwałcą, kradną i mordują. Hogwart zostaje zrównany z ziemią. Świat magii się zmienił. Nie ma już wolnych czarodziejów i czarownic. Ostatnie niedobitki błąkają się po lasach i polach. Nie godzą się na niewolnicze życie pod batem śmierciożerców.
  Lucy Holt okazała się być tchórzem, kiedy przyszedł czas na wykazanie się heroizmem. Uciekła, pozostawiając innych cierpieniu i śmierci, a jej największą karą jest jej własne poczucie winy. Jej życie staje pod znakiem zapytania, każdego dnia musi się ukrywać. Czarny Pan widzi i Czarny Pan wie. Nic go nie powstrzyma. Już nic.
  Zapraszam na: http://przerazajaca-szczerosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na http://zmieniacz-czasu-victorii.blogspot.com/

  Victoria Johnson jest mugolaczką mieszkającą w Londynie. Cały jej świat obraca się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy ojciec mówi jej, że jest czarownicą. Dziewczyna za wszelką cenę próbuję zapomnieć o tym. Jednak jest to niemożliwe, kiedy znajduje u siebie w domu Zmieniacz Czasu i zaczyna dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziała. Pewnego dnia pomaga jej tajemniczy mężczyzna, który okazuje się być czarodziejem. Z czasem kiedy go poznaję postanawia wykorzystać Zmieniacz Czasu i zmienić przeszłość nieszczęśliwego mężczyzny i poznać magię.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeśli miałabyś ochotę wpaść do mnie, serdecznie zapraszam! Tematyka potterowska ;) Właśnie ukazał się wpis zerowy.

  www.nim-nadejdzie-noc.blogspot.com

  Pozdrawiam ;)
  Muffin

  OdpowiedzUsuń
 20. Poplątane losy Hermiony Granger i jej córki Juliette Granger. Obie marzą o prawdziwej miłości. Miłość Hermiony i Dracona nie przetrwała burz, które ją napadały. Zmuszeni ułożyli sobie życie osobno: On poślubił Astrorię, kobietę którą nigdy nie pokochał, a która dała mu syna. Ona nawiązała krótki romans ze starym przyjacielem, którego owocem była córka. Po kilku latach Juliette i Scorpius zmuszeni są walczyć o swoją miłość, jak kiedyś ich rodzice.

  http://smak-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Gdy rodzice Lynn zostali zamordowani dziewczyna trafiła pod opiekę swego wuja śmierciożercy. Była bardzo szczęśliwa ,gdy Czarny Pan wybrał ją do wykonania ważnej misji.
  Opowiadanie o Erze Huncwotów.
  Serdecznie zapraszam na: http://mroczny-znak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam. zapraszam do spisu opowiadań potterowskich, który ruszył na nowo. http://kartoteka-filcha.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Chcesz poznać historię rocznika Huncwotów – zmuszoną do życia za panowania Czarnego Pana? Poznać inną wersję historii, której zakończenie znane jest wszystkim? Nie uświadczysz tu ciągłych zalotów Rogacza, nazbyt idealnej panny Evans, Malfoy’a panoszącego się po Hogwarcie, czy Dorcas Meadowes, jako miłość życia Łapy. Ta historia trochę odbiega od tego co utarło się w tym temacie.

  [hogwarts-memories]

  OdpowiedzUsuń
 24. Maddie Evans nie zna swoich rodziców. Wie tylko, że nie żyją. Nie ma żadnych zdjęć. Wychowują ją przybrane ciotki Lavinia i jej siostra Minerwa. Dziewczyna poznaje Harry'ego Pottera, który pokonał Voldemorta i próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Co z tego wyniknie? I jaki będzie to miało wpływ na wszystkie sprawy w Hogwarcie i magicznym świecie?
  zapraszam na http://obrot-spraw.blogspot.com gdzie dowiesz się wszystkiego :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Hej, łączę konta bloggera i od teraz moje opowiadania będą dostępna na www.blairowskie-bazgroly.blogspot.com

  Przepraszam za kłopot. :)
  Buziaki od Trucizny

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM]
  Hogwart. Pewnie pamiętasz, jak pierwszy raz się tutaj znalazłeś – przestraszony nie wiedziałeś co robić, ogrom wszystkiego zdawał się cię przytłaczać. Z otwartymu z zachwytu ustami, przepłynąłeś jezioro i wciąż ich nie zamykając, wszedłeś do sali wejściowej. Stresowałeś się ceremonią przydziału, potem przez dobry miesiąc zadomowiałeś się w tym zamku. Potem poznałeś jego sekrety. Już w piątej klasie każdy z zakamarków tej szkoły był znajomy i swojski. Duchy przestały cię przerażać, kamienne gargulce powoli się zmiejszały, a jedzenie w wielkiej sali stało się zwyczajne. Kiedy już przywiązałeś się do tego miejsca, nagle nadszedł czas, by finalnie go opuścić. Zostawić w tyle zamek, który był świadkiem twoich wzlotów, upadków, rodzenia się nienawiści, przyjaźni i miłości.
  Pozwól sobie tutaj wrócić, przypomnieć o wszystkim tym, co było kiedyś dla ciebie całym życiem.
  w-pokoju-wspolnym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Bitwa o Hogwart zakończyła się. Czarny Pan nie żyje. Nadchodzą duże zmiany w świecie magii, a czarodzieje świętują. Nikt nie zadaje sobie pytania w jakim stanie zastaniemy byłego śmierciożercę miesiąc po wydarzeniach. DRACO MALFOY - dalsze losy.

  http://malfoysfuture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam na 10. rozdział :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Wezwał do siebie dwóch policjantów, którzy posiadali ten sam stopień. Różnica była taka, iż pracowali dla różnych wydziałów. Ethan Coleman odchrząknął głośno, chcąc pokazać, że rozmowa przyjacielska została zakończona. (...) Wiedziała, że zaryzykowała. Bardziej niż powinna. Jednakże nie bardzo ruszyło ją to, że miałaby pracować z Khan'em. Odkąd pamiętała zawsze dążyła do celu, wyznaczonego celu.
  http://is-slowing-down-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Esme Marshall odkąd każdy pamięta sprawiała problemy, nie tylko wychowawcze. Była najmłodszą córką zamożnego małżeństwa. Aczkolwiek według sąsiadów - pomimo swojego nieznośnego charakteru, stylu życia - przypominała człowieka. Człowieka, który czuje oraz żyje według swoich zasad, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Co się stało, że w wieku szesnastu lat zniknęła? A po pięciu latach wraca?
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. O czym może marzyć Anna Anastasia mając zaledwie lat 16? O chłopaku? Wyjeździe za granicę? Staniu się sławną? Nic z tych rzeczy. Ta dziewczyna pragnie, aby zły los się od niej odwrócił i żeby Dom Dziecka nie był już jej domem.
  Wejdź do jej świata i sprawdź, jakie przygody dobre i złe ją czekają w najbliższej przyszłości.

  http://anna-anastasia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  no i link http://nowaprzy.blogspot.com/2014/07/witajcie.html

  OdpowiedzUsuń
 36. Poplątane myśli i jeszcze bardziej poplątane uczucia. Zatracić siebie, nic przy tym nie uronić, tylko zupełnie i ostatecznie zatracić się w tej chwili. Spotkanie z ojcem to nie lada wyczyn, jeśli ich relacje nie są takie proste jak mogłyby się wydawać. Nie unikniecie zranienia, to pewne, ale bez smutku nie dostrzeglibyśmy radości, tak jak gwiazdy nie mogą świecić bez ciemności.
  http://we-drew-a-map-to-a-better-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na miniaturkę! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam. Zapraszam do odnowionego spisu opowiadań potterowskich.
  http://kartoteka-filcha.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Kłamcą jest osoba mówiąca przeciwieństwo prawdy? A może osoba, która mówi rzeczy, które nie mają z nią nic wspólnego? Jak bardzo może namieszać w życiu przypadkowych osób? Nikt nie wchodzi do tej samej rzeki, nawet jeśli chodzi o miłości, a może w szczególności?
  http://it-is-the-moment-of-truth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Szmalcownicy zostali założeni z myślą o stworzeniu spisu zawierającego wyłącznie blogi o tematyce potterowskiej. Chciałabym aby Szmalcownicy było miejscem w którym łatwo byłoby się odnaleźć każdemu fanowi sagi o Harrym Potterze, zarówno autorowi jak i osoby poszukującej sobie czegoś do poczytania. Chciałabym aby Szmalcownicy nie był.o tylko miejscem, w którym można zareklamować swój blog, ale także przyjemnym miejscem w którym można porozmawiać o swoich pasjach. Z czasem może pojawią się jakieś artykuły, wywiady z doświadczonymi bloggerkami czy inne ciekawe rzeczy.
  http://szmalcownicy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na 11. rozdział :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na 12. rozdział! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. #reklama#
  Spotkanie po latach Hermiony Granger i Dracona Malfoya kończy się zupełnie inaczej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Ona zachodzi w ciążę, a on uznaje dziecko i stara się pomóc byłej Gryfonce... Zderzenie dwóch różnych światów, dwóch różnych charakterów, dwóch różnych osób. Czy dawne urazy pójdą w zapomnienie, a przyszli rodzice będą umieli współpracować? Czy strach przed nieznanym zostanie rozwiany przez nadzieję i wiarę w lepsze jutro?
  To wszystko i jeszcze więcej na:
  http://w-chmurach-milosci.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 45. http://dramione-ocean-uczuc.blogspot.com/

  Zapraszam na nowe Dramione! :)

  Co by się stało, gdybyśmy zamienili się rolami? Odrzucili przestarzałe stereotypy? Zamienili się własnymi butami? Hermiona Granger po śmierci rodziców, zmieniła się. Zaczęła żyć. Odrzuciła swój stary wizerunek pilnej uczennicy. Chodziła na mugolskie imprezy, jak i te dla czarodziei. Ludzie, którzy ją znali, szeptali za jej plecami.Draco Malfoy stał się szanowanym czarodziejem. Zdobył posadę jako szef Departamentu Tajemnic. Nikt mu nie wspominał, że był śmierciożercą.

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam na 13. rozdział! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Taylor to kobieta - policjantka o wielu twarzach. Ciężko stwierdzić, która jest prawdziwa. Uważa, że nie ma już ludzi honoru, słowa, czynów tylko zbrodni. Każdy ma "coś" na sumieniu. Żyje według swoich zasad, których nie łamie.
  To kryminał z różnymi wątkami. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszam.
  http://zawirowania-karuzeli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam na 14. rozdział! :)
  www.druga-polowka-lily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na rozdział pierwszy :3

  http://time-to-end.blogspot.com/2014/11/1-szach-mat.html

  OdpowiedzUsuń
 51. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 52. Hogwart już nie przypomina bezpiecznego azylu. Zło czai się wszędzie. Zbliża się koniec pierwszego semestru nauki Huncwotów, rok 1977 dobiega właśnie końca. Kto stanie po stronie dobra, a kto po zła? Jaka będzie ostateczna decyzja, to zależy od Was. Zapraszamy wszystkich chętnych do podróży w czasie. Wiele wolnych postaci kanonicznych, wiele dróg do wybrania. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Uwielbiasz pisać, tworzyć, masz zapędy by zostać pisarzem. Zapisz się już dziś.

  Zapraszam wszystkich do gry pbf (play by forum) usytuowanej w czasach młodości rodziców Chłopca z Blizną. Wiele wolnych postaci kanonicznych, wiele postaci do przejęcia. Jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia.

  Draco Dormiens PBF

  OdpowiedzUsuń
 53. Zapraszam do mnie na nowy rozdział!
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Wikipedia twierdzi, że mitologia grecka to zbiór mitów przekazywanych przez starożytną grecką tradycję, opowieści o bogach i herosach, wyjaśniających miejsce człowieka w świecie oraz samo funkcjonowanie świata, jego stworzenie i historię.
  Ty też myślisz, że to tylko bajki? Nic nieznaczące historie, które układali starożytni Grecy, żeby wyjaśnić, dlaczego powstawały pory roku czy skąd się wzięli ludzie? Och, śmiertelniku, jesteś w błędzie, a oznacza to, że muszę cię z niego wyprowadzić.
  Silena Beauregard jest córką legendarnej Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla swoich dzieci, siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej domku Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli. A może to ona się oszukuje?
  "Można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość może nadejść wtedy, kiedy się jej nie spodziewasz".
  Sny, intrygi, romans, mitologia, z drugiej strony humor - to tylko część tego, co odkryjesz, jeśli przeczytasz historię Sileny.
  Chyba że się boisz, że i ty być może w to uwierzysz i na każdym kroku będziesz widział bogów, którzy ingerują w twoje życie.
  tworczosc-merr.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam na 15. rozdział cz. II :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. W życiu każdego czarodzieja przychodzi czas, w którym dostaje on list. Ja też go dostałam, chociaż jestem mugolem, zwyczajnym człowiekiem. W liście znajduje się zaproszenie do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart. Wybieramy się wtedy na peron dziewięć i trzy czwarte, a o godzinie jedenastej przyjeżdża pociąg. Zabiera nas on do Hogwartu, odbywa się uczta powitalna, kiedy to Tiara Przydziału decyduje do którego domu mamy trafić. A potem nasze życie nabiera tempa i po prostu... Toczy się dalej.

  https://istnieje-niewybaczalne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam na Jily :3 http://j-and-l-forever-togheter.blogspot.com
  uwielbiam ten parring, więc będę czytać ; 3 oczekuj komentarza pod ostatnim rozdziałem za parę dni :)
  Choe Ann Wolf

  OdpowiedzUsuń
 58. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Historia, którą piszę jest zawiła. Nie myśl, że znasz jej zakończenie, bo jeszcze wiele przed tobą.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Serdecznie zapraszam na 16. rozdział u mnie! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam serdecznie na mojego bloga ;)
  Historia dzieje się w Hogwarcie, ale bohaterowie są całkiem wymyśleni przeze mnie :>
  http://nlc-hogwarcik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Bardzo serdecznie zapraszam do mnie http://bellatriks-black-lestrange.blogspot.com/
  "Historia młodej dziewczyny, później kobiety, która oddała całe swoje życie Czarnemu Panu. Nigdy w niego nie zwątpiła, kochała i wierzyła w niego od początku do końca. Ta obsesyjna miłość i oddanie sprawiły, że stała się bezwzględnym potworem, cieszącym się z cierpienia ludzi. Bezwzględna, mordercza, szalona... Tylko czy zawsze taka była? Czy urodziła się pozbawiona uczuć...? Nie, bo nikt nie rodzi się potworem..."
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 62. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam na 17. rozdział! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Prowadzisz blog z opowiadaniem o tematyce potterowskiej? Właśnie powstał nowy spis opowiadań potterowskich. Nie czekaj, ZGŁOŚ SIĘ! Pozwól innym odnaleźć Twojego bloga i zyskaj nowych czytelników, dołącz do Magicznej Ewidencji.

  http://magiczna-ewidencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Jak wyglądałoby życie Lily Evans, gdyby jej siostra również dostała list z Hogwartu? Jaki wpływ na nią miałby inny status krwi? Czy Lily byłaby zupełnie inną osobą? Czy James Potter nadal chciałby z nią być? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziecie w „Tylko miłość”. Choć treść przeczy temu tytułowi, bowiem będzie tam mowa nie tylko o miłości. A o czym innym? Zapraszam cię do przeczytania tej wyjątkowej historii :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/
  ZAPRASZAM :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział do mnie! :)
  http://www.druga-polowka-lily.blogspot.com/

  PS Kiedy wracasz na bloga? :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Hej! Zapraszam do mnie na rozdział 3 ;)
  www.burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Słyszałam, że lubisz Jelsę, więc zapraszam Cię tu:
  http://the-cold-never-bothered-me-anyway.blogspot.com/
  (:
  I takie pytanko...
  Skąd pobrałaś szablon ? A może sama zrobiłaś?

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam do nowego katalogu blogowego Miasto Blogów.
  Po zgłoszeniu twój blog znajdzie się na stronie głównej naszego bloga! Czy można sobie wymarzyć lepszą reklamę?

  Zapraszam serdecznie, Implicitum ♣
  http://miasto-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Nieważne ile oddechów wzieliśmy to opowiadanie, w którym znajdziesz nie tylko niepewną przyszłość, ale przede wszystkim niepewną teraźniejszość. Przeszłość nie daje o sobie zapominać Anicie, dlatego niekiedy musi robić coś, co ją ogranicza. Czy to się zmieni? W końcu z natury jest buntowniczką. Poznaj losy dwudziestoletniej Anity Wojciechowskiej.
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. Hej :3 Zapraszam na rozdział 4!
  www.burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej
  Zapraszam na mojego bloga, o tematyce Jily :)
  www.lilyijames-zdobyc-szczescie.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Leviosa

  OdpowiedzUsuń
 74. ZAPRASZAM
  Jak domek z kart.
  http://bezradnykrzyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Informuję o nowym rozdziale na "Tylko miłość" :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/2015/03/03.html

  OdpowiedzUsuń
 76. Zapraszam cię serdecznie do mojej katalogowni!
  Zapoznaj się z regulaminem i kategoriami - wtedy zapraszam do zapisów! <3

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Hej, chciałam Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga o Jily ^^
  http://j-and-l-forever-togheter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 78. Serdecznie zapraszam do nowego Katalogu blogów o tematyce Potterowskiej! Pragniemy stworzyć spis wszystkich blogów związanych z tematem Harry’ego Pottera. Nie ważne, czy Twoja historia rozgrywa się w czasach Harry’ego czy też przed jego urodzeniem. Wolisz nowe pokolenie, czy też początki Hogwartu? Może pasjonują Cię czasy szkolne samego Lorda Voldemorta? Zapraszamy serdecznie! Przyjmujemy wszystkie blogi, zarówno aktualne, zawieszone jak również te zakończone. Nie gardzimy miniaturkami, drabble’ami, ani innymi formami. Dołącz do nas! Może razem uda nam się odbudować Naszą wspaniałą społeczność.
  http://wszystko-co-potterowskie-katalog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 80. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Hej! Zapraszam do mnie na rozdział 5 ;))
  www.burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam na rozdział 4 :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/2015/04/04.html

  OdpowiedzUsuń
 83. Cześć!
  Ty stworzyłaś ten szablon, prawda? Mam wrażenie, że przeczytałam gdzieś taką informację.
  Mam do ciebie małe pytanie. Jak uzyskałaś taki efekt rozmycia? Jest fenomenalny! Widziałam już to na kilku blogach, ale sama nie zdołałam dojść do tego, jak to się robi. Byłabym wdzięczna za odpowiedź!
  alohomoratej@gmail.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam Cię bardzo, że odpowiadam dopiero teraz.
   Tak, sama stworzyłam szablon. Też bardzo długo szukałam tego efektu, wyczytałam w końcu że to płatny dodatek do Photoshopa (który również jest płatny). Na szczęście moja przyjaciółka miała PS, a ja znalazłam sposób, żeby obejść ściągnie płatnego dodatku - nie pamiętam dokładnie w jaki sposób, bo minęło kupę czasu, ale wchodziłam gdzieś w filtry i efekt farby olejnej - przy odpowiedniej manipulacji suwakami dało się zdziałać cuda :D
   Mam nadzieję, że pomogłam :))

   Usuń
 84. Hej :3
  Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział u mnie :)
  www.burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot

  OdpowiedzUsuń
 85. Zapraszam na rozdział 5 :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/2015/04/05.html

  OdpowiedzUsuń
 86. Zapraszam na rozdział 6 Emotikon smile
  "Z każdym słowem głos Elsy słabł, a po jej policzkach spływało coraz więcej łez. Syriusz nie zastanawiając się nad tym co robi, po prostu ją przytulił. Delikatnie trzymał ją przy swojej klatce piersiowej i szeptał uspokajające słowa.
  – Ty nie jesteś Kirą – powiedział w końcu. – Jesteś miliard razy lepsza od niej. Od wszystkich. Dla mnie jesteś numerem jeden."
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/2015/05/06.html

  OdpowiedzUsuń
 87. Em... Nie chce mi się pisać opisów, więc zaproszę po prostu na dzieci--zywolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana.

  Zapraszam na: PRZEKLĘTE DUSZE (klik)

  W życiu człowieka są takie dni, które zmieniają wszystko. Nas, nasze dotychczasowe życie. Sprawiają, że zastanawiamy się kim jesteśmy. Są w stanie wywrócić do góry nogami nasz cały świat.
  Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku.
  Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało.
  Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana. I że jeśli jej nie odzyska, to niedługo umrze.
  Jedyne, co musi zrobić, by przeżyć, to poślubić swojego wroga – Dracona Malfoya, który wraz z nią został przeklęty w 1981 roku.
  Czy Ginny i Draco pogodzą małżeństwo i wojnę?
  Czy Ginny odkryje dlaczego tak naprawdę została zaręczona z Draco?
  Kim jest Gwendolyn Trelawney i dlaczego objawia się w snach wszystkim przeklętym?
  Czy Draco zmieni strony? Przyłączy się do Gwardii Dumbledore'a i zostanie szpiegiem?
  Czy w Hogwarcie Carrowów jest miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 89. dzieci--zywiolow.blogspot.com/
  To takie moje opowiadanko. Zapraszam.
  ~ Jelonek zwany Sleepy Hollow

  OdpowiedzUsuń
 90. Hej, przepraszam, że tak zalegam z rozdziałami, ale miałam ciężki okres i po prostu... blogowanie i czytanie zeszło na dalszy plan :/ Chciałam Cię tylko poinformować, że niedługo na moim blogu pojawi się rozdział... po prawie czterech miesiącach nieobecności, coś w końcu ruszyło, mam nadzieję, że to nie jest chwilowe, i że powrócę do regularnego pisania.
  Zapraszam do odwiedzenia i pozdrawiam
  Panna Nikt

  http://druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Hej, zapraszam na 19. rozdział :)

  druga-polowka-lily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam na mojego bloga graficznego! :3
  http://farfallen-graphics.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 94. Jestem jak na razie chyba pierwsza..
  Chciałabym tutaj zareklamować mojego bloga, bo napisałaś, że na to pozwalasz :)
  Jestem początkująca w pisaniu, więc będą zapewne niedociągnięcia, ale staram się jak mogę ćwiczyć.
  pamiatka-pilnie-poszukiwana.blogspot.com
  A jest to o:
  Pamiątce rodzinnej, zegarze, który został skradziony. Rodzeństwo (razem z psem oczywiście) wyrusza na jego poszukiwania, po drodze spotyka jeszcze dwójkę (też z psem) i razem szukają tej na pozór nic nie znaczącej kupki drewna.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 95. Kiedy trwa wojna nikt nie jest bezpieczny. Lily zostaje zgwałcona podczas swojego szóstego roku w Hogwarcie. Jaki to ma na nią wpływ? Co się dzieje z jej psychiką w obliczu wojny? I James. James będzie jedyną osobą, która może jej pomóc. Jedynym przyjacielem Lily był Severus, a teraz nie ma już nikogo.
  http://silence-is-the-enemy-jily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Hej! Zapraszam Cię serdecznie do mnie na rozdział :)
  http://burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com/2015/07/rozdzia-7-cz2-wyjscie-do-hogsmeade.html

  OdpowiedzUsuń
 97. Hej, zapraszam do mnie na rozdział 20 :)
  http://druga-polowka-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 99. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Lily Luna Potter rozpoczyna czwarty rok nauki w szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Jest bardzo odważna, nie pozwoli sobą manipulować i potrafi bronić swoich przyjaciół. Znalazła już osoby, na których jej zależy. Czuje się w szkole jak w drugim domu. Jednak to właśnie ten rok zmieni jej życie i obróci wszystko do góry nogami. Co czeka młodą Gryffonkę? Czy poradzi sobie z przeciwnościami losu?

  Zapraszam : http://lilylunapotterhp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebujesz cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione!
  Jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego, zawsze możesz poprosić w komentarzu, służymy pomocą :)
  Zapraszamy na http://podniebne-marzenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 105. "Wpadł do namiotu, a za nim zawirowała czarna szata. Obłęd w jego oczach zdawał się stawać coraz bardziej szaleńczy i groźny. Budziła się w nim bestia, która drzemała od lat; która, zdawało się, została już poskromiona.
  — Avada Kedavra! — ryknął rozwścieczonym tonem, w którym przejawiała się niezidentyfikowana rozpacz. Wycelował różdżkę prosto w jej serce, żegnając swoją kochankę magicznym pocałunkiem."
  Historia... No właśnie, kogo? Nastoletniej czarownicy, która nie wie o sobie właściwie nic. Przerzucana z rodziny do rodziny, ze szkoły do szkoły, wciąż poszukuje odpowiedzi na pytanie "kim jest?". Gdy pojawia się w Hogwarcie i bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, natrafia na trop. Im więcej odpowiedzi, tym więcej pytań. Mroczne i zawiłe zagadki panny Naav Alhevote. Zapraszam!

  http://its-necessary-evil.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 106. http://you-never-know-when-death-comes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 107. Są takie tajemnice, o których mówi się szeptem.
  http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. [SPAM]
  Zapraszamy na nowo otwartego bloga z recenzjami! Dowiedz się jak inni patrzą na twój blogowy świat i zdobądź nowych czytelników! I tylko dziś promocja - nie musisz składać zgłoszenia, wystarczy nam twoje pozwolenie gdziekolwiek na naszej stronce :) Jesteś gotów na ocenę wariatek niepełnosprawnych umysłowo? Zapraszamy :D

  K&G
  klagrysia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. http://poison-queen.blogspot.com/
  - Masz mnie za idiotkę? Riddle jest Prefektem Naczelnym, jego nie mogę ukarać z trzech prostych powodów, nie licząc najzwyklejszego faktu, iż prefekci nie mogą odejmować sobie nawzajem punktów. Po pierwsze, jego stan jest nienaganny w przeciwieństwie do was, więc wcale nie musiał być w Zakazanym Lesie razem z wami. Po drugie, na pewno nie chce mieć wroga w kimś kto ma zaufanie wszystkich nauczycieli w Hogwarcie. Po trzecie, nie drażni się czarodziei potężniejszych od siebie.

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 110. Świat pełen okropieństw, w którym tak trudno przeżyć. Każde z nich ma na to swój sposób.
  Rosabelle - dziewczyna, która straciła wszystkich, których kochała. Popełniła czyn, mogący dać jej szansę na lepsze życie. Zabiła człowieka z zimną krwią. I to nie byle jakiego człowieka. Prezydenta. Uciekła z więzienia i jest zmuszona uciekać dalej.
  John - chłopak, który ma na sumieniu wiele ludzkich istnień. Wyrusza w pościg za mordercą swojego "pana". Nienawidzi Rose za to, co zrobiła. Pragnie się na niej zemścić.
  Ale czy pewnego dnia jego myślenie się zmieni? Co zrobi Rosabelle, gdy dowie się, kto odebrał jej tych, których kochała? Co stanie się, gdy tych dwoje się spotka? Czy przyjaźń ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Czy w tym świecie jest miejsce na miłość?

  http://rosabelle-john.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 111. Witam!
  Przybywam z Pól Elizejskich i zapraszam Cię na akcję "Opowieści wigilijne". Ponad to zapraszam na Helikon, gdzie możesz czerpać natchnienie ze źródła.
  Pozdrawiam! ;)

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 113. Zapraszam na nowosc na zapiski-Condawiramurs

  OdpowiedzUsuń
 114. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 115. Każda bajka kończy się tak samo. Zło przegrywa, a dobro triumfuje, szczęśliwy koniec, wszyscy żyją długo i szczęśliwie, aż chce mi się puścić pawia. Nudzą mnie cudowne zakończenia z pocałunkiem w tle. Żyjemy w świecie, gdzie panuje zło, cierpienie i ból, a miłość i nadzieja to wymysł głupców. Och tak, zapewne mi nie wierzycie, ale przecież to czysta prawda. JA jestem tego żywym dowodem! Początek historii prawdziwej córy ciemności. Czy chcesz poznać mroczny świat, Darklyn?
  Zapraszam na bloga: http://cora--ciemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 116. Zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdziesz chwilkę.
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. Piszesz opowiadanie i czujesz, że, mimo najlepszych chęci, ciągle mu czegoś brakuje? Chciałbyś się dowiedzieć, jak to poprawić? W takim razie zapraszamy serdecznie na naszą ocenialnię, gdzie indywidualnie podejdziemy do Twojej pracy, pokazując jej wady i zalety, a przede wszystkim postaramy się doradzić Ci, w jak najlepszy sposób doszlifować Twój tekst.
  Gorąco zapraszamy na nerdy-ocenkujo.
  Załoga Nerdów.

  OdpowiedzUsuń
 118. Serdecznie zapraszamy do nowo powstałego Stowarzyszenie blogów z Harrego Pottera.
  Początki jak wiadomo są trudne, ale mamy nadzieję, że pomożesz nam się rozwinąć.
  Pozdrawiam, Arabella
  stowarzyszenie-harregopottera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 119. Wychowujemy się na baśniach, w których dziecinnie łatwo jest odróżnić dobro od zła. Widzimy wilka - zło! - widzimy Czerwonego Kapturka - dobro! Napotykamy Księcia, który jest idealny od stóp do czubka głowy, wzdłuż i wszerz. Obserwujemy losy skrzywdzonych dziewcząt o złotych sercach, które spotyka szczęśliwe zakończenie. Co się jednak stanie, gdy weźmiemy pod uwagę rzeczywistość i to, że nie jest ona biało-czarna, a raczej namalowana w odcieniach szarości?

  Poplątane Zakończenie to inne spojrzenie na świat wiedźm i księżniczek, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być. Kto dostanie koronę, a kto odleci na miotle? Czy dobre zakończenie istnieje?

  Dowiedzieć się możesz na świeżym blogu poplatane-zakonczenie.blogspot.com

  Where is my crown? — Księżniczka Cordelia.

  OdpowiedzUsuń
 120. Opis: Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  http://wirus-r.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 122. "Włochate serce" - Harry Potter na lewej stronie, czyli opowieść o tym, co by było, gdyby Voldemort wybrał Neville'a. :) Historia czwórki przyjaciół z czterech różnych domów, którzy muszą poradzić sobie z tajemnicą czychającą w hogwarckim jeziorze!
  Zapraszam! http://wlochate-serce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików! Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 124. Dotychczas myślałeś/-aś, że magia istnieje tylko w filmach i książkach? Nie wierzyłeś w czary ani inne zjawiska paranormalne? Myliłeś/-aś się! Magia, którą znasz z historii o Harrym Potterze jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz...
  ...transmutować wrogów w szczury i inne gady...
  ...zmieniać wodę w wino...
  ...warzyć eliksiry...
  ...obcować z magicznymi stworzeniami...
  ...być Pazdanem Quidditcha...
  ...to nie czekaj dłużej, tylko zapisz się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford i uwierz, że marzenia się spełniają!

  [www.winsford.xaa.pl]

  OdpowiedzUsuń
 125. Witaj! Mam do Ciebie pytanie. Czy jesteś usatysfakcjonowana swoim blogiem? Czy jesteś zadowolona ze WSZYSTKICH jego aspektów? Wyświetleń? Komentarzy? Na swoim przykładzie wiem jak trudno pogodzić się z brakiem odzewu od czytelników (czego, mam nadzieję, nie doświadczasz). Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i podnieś prawdopodobieństwo zobaczenia Twojego bloga. Uważam, że warto, więc naprawdę bardzo serdecznie zapraszam :)

  BellatriX

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. Witaj!:D
  Przybywam tutaj w (pewnie jak się już spodziewasz :P) celu zaproszenia Cię na mojego bloga :)))
  Jestem Avis (lub Magic Creature, jak wolisz(; ) z bloga http://losyvictoire.blogspot.com/
  Moja perełka opowiada o Nowym Pokoleniu. Nie jest to jednak opowieść o Albusie Severusie, Lily Lunie czy miłości Rose i Scorpiusa, ale o losach... dziwnych losach, baaardzo dziwnych losach, Victoire Weasley, Teddy'ego Lupina i grupki ich szesnastoletnich przyjaciół.
  Przyjaciół... właśnie... jeden z nich okazuje się... okazuje się...
  Przeczytaj, a się dowiesz! Gwarantuję Ci, a przynajmniej mam nadzieję, że przynajmniej odrobinę zaciekawi Cię ta historia.
  Życie bohaterów jest niczym karciany domek. Wystarczy jeden mocniejszy podmuch, a wszystko runie w ułamku sekundy.
  Avis, zaciekła fanka Harry'ego Pottera, Igrzysk Śmierci oraz genialnego serialu - Teen Wolf <3!

  OdpowiedzUsuń
 127. zapraszam na nowość na niezaleznosc-hp.blogspot.com Jestem b.ciekawa Twojej opinii^^.

  OdpowiedzUsuń
 128. Witaj! Mam do Ciebie pytanie. Czy jesteś usatysfakcjonowana swoim blogiem? Czy jesteś zadowolona ze WSZYSTKICH jego aspektów? Wyświetleń? Komentarzy? Na swoim przykładzie wiem jak trudno pogodzić się z brakiem odzewu od czytelników (czego, mam nadzieję, nie doświadczasz). Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i podnieś prawdopodobieństwo zobaczenia Twojego bloga. Uważam, że warto, więc naprawdę bardzo serdecznie zapraszam :)

  BellatriX

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 129. cześć :) dawno już nie ma notki i powiem szczerze, że się stęskniłam! Z niecierpliwością czekam na nowość. Zapraszam także na świeży rozdział na Niezależność:) niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 130. Powstało nowe Stowarzyszenie dla waszych blogów!
  Możesz pomyśleć Ah, no tak! Znowu to samo...
  Bynajmniej!

  Oczywiście, możesz się spodziewać spisu opowiadań, które tworzysz. Nie mamy zamiaru z tego zrezygnować gdyż to wam i tak samo nam pomaga w inspiracjach. Sama często sięgam do takich rzeczy, jednak to nie wszystko!
  KONKURSY, które organizujemy z myślą o was.
  SZABLONY, które mamy zamiar tworzyć na wasze blogi, pod warunkiem, że będziecie chętni.
  NOWOŚCI, które pojawią się z czasem i mama nadzieję, że się spodobają wszystkim czytelnikom.

  Mam nadzieję, że w jakiś sposób Cię zachęciłam.
  Jeśli tak? Zapraszam serdecznie do odwiedzenia!

  - Nath Powell
  http://ksiegozbior-hogwartu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 131. Zapraszam na nowość na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 132. Grindelwald rośnie w siłę i terroryzuje Europę. Młody Albus Dumbledore, nowa nadzieja świata magii, ledwie przeżywa ich pierwsze starcie. Czarnoksiężnik wydaje się być niepokonany. Knuje w swojej twierdzy ukrytej w innym wymiarze, a nikt nie jest w stanie mu zagrozić. Zdesperowane Ministerstwo Magii decyduje się na ruch, którego nie próbowano od stuleci. Tworzy drużynę z najzdolniejszych magów na ziemi i wysyła przeciwko Grindelwaldowi. Zbieranina czarodziei z całego globu z Dumbledorem na czele ma przed sobą poważne zadanie, które wydaje się wręcz być samobójstwem. A każdy z nich ma swoje tajemnice, bo przecież zdobyć potęgę nie jest łatwo...

  W tym samym czasie Iris Lorens wraz z przyjaciółmi zaczynają ostatni rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Ilvermorny. Niespodziewanie do równoległej klasy dołącza chłopak, którego nazwiska żaden z uczniów nie zna, a nauczyciele uparcie milczą. Ponadto nieznajomy nie przejawia najmniejszego talentu do magii, zupełnie jakby jej nie posiadał. Tylko dlaczego dyrektor go przyjął? Jaki cel ma chłopak o ciemnych niczym noc oczach, które skrywają wiele tajemnic? I dlaczego wszyscy nagle widzą dusze bliskich zmarłych?

  http://ad-maius-bonum.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 133. [Reklama]

  Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakby to było być kimś takim jak Harry Potter, Albus Dumbledore albo Minerwa McGonagall?

  Marzyłeś o tym, by twoje życie stało się prostsze dzięki czarom?

  Nie dostałeś jeszcze sowy z Hogwartu?

  Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś „tak”, to możesz odetchnąć z ulgą. Twoje marzenia mogą się spełnić i to szybciej niż tego oczekujesz. Akademia Magii Ramesville powstała z myślą o szkoleniu młodych, żądnych przygód i magii uczniów w zdolnych czarodziejów. W tej szkole nauczysz się, jak posługiwać się różdżką, w jaki sposób zmienić wodę w wino albo które stworzenia magiczne możesz trzymać w swoim domu i się z nimi zaprzyjaźnić.

  Nie zwlekaj z decyzją, serdecznie zapraszam cię do najlepszej szkoły magii!

  [www.ramesville.pl]

  OdpowiedzUsuń
 134. Hej!

  Głównymi bohaterami mojego opowiadania są Huncwoci i ich przyjaciele.
  Nieco przybliżę fabułę:
  Groźny czarodziej Lord Voldemort nadal jest nieuchwytny dla aurorów. W ukryciu zrzesza kolejne dziesiątki nowych popleczników – Śmierciożerców. Początkowo jego ataki nie były częste, lecz z biegiem lat groźby, czy porwania są już niemal codziennością. Dyrektor Hgwartu Albus Dumbledore ponownie zwołuje "Zakon Feniksa", który swoją działalnością stara się powstrzymać plany Lorda Voldemorta.
  Istnieje miejsce, gdzie jego terror nie sięga. W Hogwarcie uczniom nic nie grozi, bo czuwa nad nimi dyrektor Albus Dumbledore. Wielu uczniów jest świadomych tego, że lada dzień świat się zmieni i trzeba będzie wybrać swoją stronę. Jedni już wybrali Czarnego Pana, a inni chcą działać w opozycji i dążą do tego, by po zakończeniu Hogwartu walczyć ze złem.
  Minie wiele lat, pojawi się zwątpienie, wielu czarodziei straci swoje domy i rodziny, ale mają nadzieję...

  Obecnie fabuła wykroczyła już poza mury Hogwartu, jest dużo akcji i życie bohaterów nie jest usłane różami.

  Zapraszam serdecznie na https://kociol-pelen-amortencji.blogspot.com
  Mam nadzieję, że opowiadanie przypadnie Ci do gustu i zostawisz u mnie swoją opinię!

  Pozdrawiam serdecznie,
  SBlackLady

  OdpowiedzUsuń
 135. Dzień dobry!

  Jeśli masz wolną chwilę i lubisz ff, w których pierwsze skrzypce grają Huncwoci, to serdecznie zapraszam na:
  http://magicznarewolucja.blogspot.com/

  Jest rok 1976. Szesnastoletnia Aniela Weles odkrywa w sobie dziwne umiejętności, które powoli zaczynają wymykać się jej spod kontroli. Zaczyna się nią interesować sam Albus Dumbledore, dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Przed dziewczyną postawione zostaje trudne zadanie, w ciągu wakacji musi opanować na tyle swoje zdolności, by zdać Standardowe Umiejętności Magiczne. Czy jej się to uda? Czy dostanie się do Hogwartu? Czy będzie potrafiła zaakceptować siebie? Czy pozna nowych przyjaciół? Czy zostanie Czarownicą?

  Mimo, że ten krótki opis nie zdradza tego, że Huncwoci są tutaj ważni, to nie daj się zwieźć, oni na prawdę lada moment się pojawią i będą wiele znaczyć.

  Zapraszam i pozdrawiam,

  Panna Czarownica

  OdpowiedzUsuń